loading

Web sitesinin kullanım koşulları

Bu sayfa (ihtiva ettiği belgelerle birlikte), bir misafir veya kayıtlı bir kullanıcı olarak size UTILEV web sitesini kullanma hakkı veren kullanım koşullarından bahsetmektedir. Lütfen siteyi kullanmaya başlamadan önce bu kullanım koşullarını dikkatli şekilde okuyun. Sitemizi kullanarak, bu kullanım koşullarını kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Eğer bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmaktan kaçının.

Hakkımızda bilgi

UTILEV, NACCO Materials Handling Limited ("Biz") tarafından yürütülen bir sitedir. 02636775 şirket numarası ile İngiltere ve Wales'de kayıtlı bulunmaktayız ve kayıtlı ofis ve ana ticaret adresimiz aşağıdadır:
Centennial House,
Building 4.5,
Frimley Business Park,
Frimley,
Surrey,
GU16 7SG,
United Kingdom

Sitemize erişim

Sitemize erişime geçici olarak izin verilir ve haber vermeksizin sitemizde sağladığımız hizmetten geri çekilme veya siteyi değiştirme hakkını saklı tutarız (aşağıya bakın). Herhangi bir nedenle sitemiz herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre boyunca kullanılabilir durumda değilse, sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Zaman zaman, sitemizin bazı bölümlerine, ya da tüm siteye kayıtlı kullanıcıların erişimi kısıtlayabiliriz.

Sitemizi kullanmak için kabul edilen UTILEV kullanım politikası hükümlerine uymak zorundasınız.

Güvenlik prosedürlerinizin bir parçası olarak bir kullanıcı kimlik kodu, şifre veya diğer herhangi bir bilgi seçer veya sağlanırsanız, bu bilgilere gizli bilgiler şeklinde davranmalı ve üçüncü taraflarla paylaşmamalısınız. Bu kullanım koşullarının hükümlerinden herhangi birinin yerine getirememesi durumunda, ister sizin ister bizim tarafımızca seçilsin, herhangi bir kullanıcı kimlik kodu veya şifresini, herhangi bir zaman, engelleme hakkını saklı tutarız.

Sitemize ulaşmanız için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin internet bağlantınız yoluyla sitemize giren tüm kişilerin bu koşulların farkında olmasını ve onlara uymasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Fikri mülkiyet hakları

Sitemizde bulunan tüm fikri mülkiyet haklarının sahibiyiz ve yayınlanan materyallerin lisansı bize aittir. Bu çalışmalar dünya çapında telif hakkı yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır. Tüm bu tür hakları saklıdır.

Kişisel referans olarak sitemizde bulunan herhangi bir sayfanın (sayfaların) bir kopyasını yazdırabilirsiniz ve içerikleri ile birlikte indirebilirsiniz; ayrıca sitemizde yayınlanan materyaller için organizasyonlar içerisinde başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

Yazdırmış veya herhangi bir yolla indirmiş olduğunuz herhangi bir malzemenin kağıtlarını veya dijital kopyalarını değiştirmemelisiniz, ayrıca ilgili metin içerisinde herhangi ayrı bir resim, fotoğraf, video ya da ses dizileri ya da herhangi bir grafik kullanmamalısınız.

Sitemizde materyallerin yazarı durumumuz (ve tanımlı olarak katkıda bulunan) her zaman olduğu gibi kabul edilmelidir.

Bizden veya lisans sağlayıcımızdan bir lisans edinmeden ticari amaçla sitemizdeki malzemelerin herhangi birini kullanmamalısınız.

Sitemizdeki bu kullanım koşullarını ihlal ederek herhangi bir bölümünü yazdırır, kopyalar veya indirseniz, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erecek ve bizim seçimimize bağlı olarak, işlem yaptığınız herhangi bir malzemenin kopyasını iade etmeniz veya imha etmeniz gerekir.

Bilgilere dayanarak yayınlanmıştır

Sitemizde yayınlanan açıklama ve diğer malzemeler, güven amaçlı tavsiye nitelikli seviyede amaçlanmamıştır. Bu nedenle, sitemizin bir ziyaretçisi veya içeriği hakkında bilgi verilen herhangi bir kişi tarafından bu tür malzemelerin bağlılığa dair ortaya konulmasından doğan herhangi bir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Sitemiz düzenli olarak değişmektedir

Sitemizi düzenli olarak değiştirme amacındayız ve içerik herhangi bir zaman değişebilir. İhtiyaç duymamız halinde, sitemize erişimi durdurabilir veya belirsiz süreli olarak sitemizi kapatabiliriz. Sitemizdeki materyallerin herhangi biri herhangi bir zamanda güncel olmayabilir ve bu tür malzemeleri güncelleme sorumluluğumuz yoktur.

Yükümlülüğümüz

Sitemizde gösterilen materyaller herhangi bir taahhüt, koşul veya doğruluğuna dair yetkiler olmadan sağlanmaktadır. Yasaların izin verdiği ölçüde, biz, şirketimizin diğer grup üyeleri ve bize bağlı üçüncü kişiler şunları hariç tutmaktayız:

Tüzük, genel hukuk veya sermaye kanun tarafından aksi belirtilmediği takdirde tüm koşullar, taahhütler ve diğer şartlar.

Herhangi bir kullanıcı tarafından sitemizle veya sitemizle ilgili kullanımla bağlantılı, kullanım yetersizliği veya sitemizin kullanımından sonuçlanan, herhangi bir web sitesi ve üzerine yayınlanan herhangi bir malzeme ile bağlantılı doğrudan, dolaylı ya da sonuçta ortaya çıkan kayıp veya oluşan zarar için herhangi bir yükümlülük şunları içerir:

  • gelir veya kazanç kaybı;
  • iş kaybı;
  • kar veya sözleşme kaybı;
  • öngörülen tasarruf kaybı;
  • veri kaybı;
  • itibar kaybı;
  • yönetimin veya ofisin zamanının boşa harcanmasından kaynaklanan kayıp; ve

haksız fiil (ihmal dahil), sözleşmenin ihlali veya öngörülebilmesi dahil sebeplerden kaynaklanan.

Bu, ihmalden kaynaklanan ölüm ya da yaralanma yükümlülüğümüzü, ne temel bir konu olarak yalan veya yanlış beyan yükümlülüğümüzü ne de mevcut yasalar altında geçersiz kılınamaz veya sınırlandırılamaz diğer yükümlülükleri etkilemez.

Hakkınızdaki bilgiler ve sitemize yaptığınız ziyaretler

Sizinle ilgili bilgileri gizlilik politikasına uygun olarak işleme alıyoruz. Sitemizi kullanarak, bu işleme onay veriyor ve sizin tarafınızdan verilen tüm bilgilerin doğruluğunu taahhüt ediyorsunuz.

Sitemize materyallerin yüklenmesi

Sitemize malzeme yüklemenize izin veren bir özellikten her yararlanmak istediğiniz veya sitenin diğer kullanıcıları ile temas kurmak istediğiniz zaman, kabul edilen kullanım politikamızda belirtilen içerik standartlarına uymak zorundasınız. Böyle bir katkının bu standartlara uygun olduğunu taahhüt eder ve herhangi bir taahhüt ihlali için bize tazminat ödersiniz.

Sitemize yüklemiş olduğunuz herhangi bir materyal gizli ve ticari olmayan materyal olarak kabul edilecektir ve herhangi bir amaç için bu tür malzemeleri kullanma, kopyalama, dağıtma ve üçüncü şahıslara ifşa etme hakkına sahip oluruz. Ayrıca, fikri mülkiyet veya gizlilik hakları ihlal edilmesi ile ilgili olarak sitemizde sizin tarafınızdan yayınlanan veya yüklenen herhangi bir malzeme olduğunu iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa kimliğinizi ifşa etme hakkına sahibiz.

Sizin veya sitemizi kullanan herhangi diğer bir kişi tarafından yayınlanan herhangi bir malzemenin içeriği veya doğruluğu ile ilgili üçüncü şahıslara karşı herhangi bir yükümlüğümüz yoktur.

Tarafımızca kabul edilen kullanım politikamızda oluşturulan içerik standartlarına uygun olmayan materyaller olduğunu düşündüğümüzde sitemizde yapmış olduğunuz herhangi bir materyalin veya yayının kaldırılması hakkını saklı tutarız.

Virüsler, korsanlık ve diğer suçlar

Kötü niyetli ve teknolojik olarak zararlı virüsler, trojanlar, solucanlar, yazılım bombaları veya diğer materyalleri kasıtlı olarak göndererek sitemizi kötüye kullanamazsınız. Sitemize, sitemizin depolandığı sunucuya veya sitemizle bağlantılı herhangi bir diğer sunucuya, bilgisayara veya veritabanına yetkisiz giriş yapmaya kalkışmamalısınız. Hizmeti engelleme saldırısı veya bir dağıtık hizmet aksatma saldırısı yoluyla sitemize saldırmamalısınız.

İlgili emniyet makamlarına bu tür bir ihlali rapor edeceğiz ve bu makamlarla kimliğinizi ifşa etmek için işbirliği yapacağız. Bu tür bir ihlal durumunda, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Sitemizi kullanımınızdan ya da içerisinde veya bağlantılı herhangi bir sitede yayınlanan herhangi bir malzemeyi indirmenizden kaynaklanan; bilgisayar donanımınızı, bilgisayar programlarınızı, veri veya diğer mülkiyet malzemelerinize nüfuz edebilecek, hizmeti engelleme saldırısı, virüsler veya diğer teknolojik olarak zararlı malzemelerden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değiliz.

Sitemize bağlantı

Adil, yasal ve bizim itibarımıza zarar vermeyecek veya bundan avantaj sağlamayacak durumlara uymanız koşuluyla sitemize bağlanabilirsiniz, bizim tarafımızdan desteklenmeyen herhangi bir kuruluşun tavsiye edilmesi, onaylanması veya desteklenmesi ile herhangi bir şey paylaşmamalısınız.

Size ait olmayan herhangi bir siteden bir bağlantı kurmamalısınız.

Sitemiz başka bir sitede çerçevelenmiş olmamalıdır, ne de ana sayfa dışında sitemizin herhangi bir yerine bir bağlantı oluşturamazsınız. Bildiri yapmaksızın bağlantı iznini geri çekme hakkımız saklıdır. Bağlanıyor olduğunuz web sitesi, kabul edilen kullanım politikamızda belirtilen içerik standartlarına her bakımdan uygun olmalıdır.

Yukarıda belirtilenlerin dışında sitemizde herhangi bir materyalden yararlanmak isterseniz, lütfenmarketing@utilev.com adresi üzerinden talebinizi belirtin.

Sitemizden bağlantılar

Sitemizin başka siteler veya üçüncü taraf tarafından sağlanan kaynakları içeren bölümlerde, bu bağlantılar yalnızca bilgi için verilmektedir. Bu sitelerin veya kaynakların içerikleri üzerinde herhangi bir kontrolümüz yoktur ve sizin kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yargı ve geçerli yasa

İngiltere mahkemeleri, ikamet ettiğiniz ülkenizdeki veya diğer ilgili ülkedeki bu koşulların ihlali için size karşı dava açma hakkını saklı tutmamıza rağmen sitemize yapmış olduğunuz ziyaretten doğan veya bununla ilgili herhangi bir iddia üzerinde münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır.

Bu kullanım koşulları ve onların haricinde veya onlarla ilgili iddialar veya iddiaya veya oluşuma itirazlar (sözleşme dışı anlaşmazlıklar ve iddialar dahil), İngiltere Wales yasaları uyarınca oluşturulmakta ve onlar tarafından yönetilmektedir.

Ticari markalar

Hyster®, Yale® ve UTILEV® isimleri, tasarımları, logoları ve ilgili markaları, kayıtlı ticari markalarıdır veya NACCO Materials Handling Group, Inc. ticari markaları, bağlı veya yan kuruluşları ya da bu markaların diğer sahipleridir. Tüm hakları saklıdır.

Değişimler

Herhangi bir zamanda bu sayfada değişiklik yaparak bu kullanım koşullarını değiştirilebiliriz. Size bağlayıcı olarak, yaptığımız değişiklikleri dikkate almak için sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu kullanım koşullarında yer alan hükümlerinin bazıları ayrıca hükümler veya sitemizde başka bir yerde yayınlanan duyurular tarafından geçersiz kılınabilir.

Endişeleriniz

Sitemizde yer alan materyal hakkında herhangi bir endişe duyduğunuzda, lütfenmarketing@utilev.com üzerinden irtibat kurun

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.